با ما تماس بگیرید

02142843


آموزش استعداد تحلیلی نهم به دهم

تعداد فصل‌ها
5 فصل
مدت دوره
9 ساعت
تعداد جلسات
23 جلسه
تعداد فراگیر
23 نفر
مدرس دوره
صابر دلاوری
150,000 تومان
150,000 تومان

توضیحات دوره

آموزش استعداد تحلیلی نهم به دهم یکی از مهم‌ترین مباحث آموزشی برای افرادی است که می‌خواهند در آزمون ورودی تیزهوشان نهم به دهم قبول شوند. شاید شما هم این مدارس را به‌عنوان یکی از هدف‌هایتان انتخاب کرده‌اید، پس حتما می‌خواهید منبعی را پیدا کنید که بتوانید مفاهیم این درس را برای آزمون یاد بگیرید. متاسفانه آموزش‌های کاملی از استعداد تحلیلی وجود ندارد و بهترین پیشنهاد برای شما، خرید دوره‌های آموزشی است. ممکن است شما هم مردد باشید که کدام دوره آموزشی استعداد تحلیلی نهم به دهم را خریداری کنید.
اگر می‌خواهید راه شما برای قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان هموارتر شود، بهترین پیشنهاد برایتان خرید دوره آموزشی تیزهوشان نهم به دهم است. مطئن باشید که فیلم‌های این آموزش، تاثیر زیادی روی یادگیری بهتر خواهند داشت. در این دوره آموزشی از ابزارهای آموزشی و تصویری متنوعی استفاده شده که تاثیر زیادی بر یادگیری دارند.

ویژگی‌های آموزش استعداد تحلیلی نهم به دهم

این دوره آموزشی برای یادگیری مفاهیم آموزشی به ‌منظور قبولی در آزمون تیزهوشان دهم ساخته شده است. بدون شک می‌دانید که مفاهیم این درس بسیار سخت و پیچیده هستند، اما در این دوره آموزش استعداد تحلیلی نهم به دهم از تکنیک‌های مختلفی استفاده شده تا بهتر یتوانید مفاهیم درسی را یاد بگیرید. ازجمله ترفندهای استفاده شده در این دوره می‌توان به شبیه سازی کلاس، تصاویر مناسب، تدوین خوب و... اشاره کرد که وجود همه این المان‌ها کنار هم، آموزش استعداد تحلیلی نهم را برایتان آسان‌تر می‌کند.
استاد صابر دلاوری آموزش استعداد تحلیلی نهم به دهم را برعهده دارد. این مدرس باتجربه یکی از قبول شدگان در آزمون تیزهوشان بوده و روی مفاهیم این درس تسلط کامل دارد. او در طول آموزش سعی می‌کند، مفاهیمی مانند هوش غیرکلامی، هوش کلامی، هوش ریاضی، هوش فنی مهندسی، و هوش تصویری را به شما آموزش دهد. این مدرس کاربلد، حین آموزش همه نمونه سوالات و آزمون‌های تست تیزهوشان دهم را حل کرده و شما را با نوع سوالات آشنا می‌کند. همچنین او با حل سوال‌های تشریحی و توضیح‌های تصویری سعی می‌کند، درصد به‌خاطر سپردن آموزش‌ها را افزایش داده و مفاهیم را در ذهن شما تثبیت کند.
اگر قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم را به‌عنوان هدف خود مشخص کرده‌اید، یک لحظه هم برای تهیه این محصول شک نکنید. در این دوره همه مفاهیم استعداد تحلیلی نهم به دهم به‌بهترین شکل توضیح داده می‌شود تا احتمال قبولی شما در این آزمون افزایش یابد. این دوره شامل 8 ساعت آموزش بوده و در این مدت زمان، 5 فصل به‌ شما آموزش داده خواهد شد.
مشاهده چند ویدئو آموزش استعداد تحلیلی نهم به دهم برای همه کاربران رایگان است؛ این بخش به شما کمک می‌کند با شناخت بیشتر و با خیالی آسوده نسبت به تهیه این دوره آموزشی اقدام کنید. اگر این مجموعه را خریداری کرده‌اید، نظراتتان را با ما و بقیه به اشتراک بگذارید.

جلسات دوره

جلسه اول
27 دقیقه
جلسه دوم
29 دقیقه
جلسه سوم
31 دقیقه
جلسه چهارم
10 دقیقه
جلسه پنجم
35 دقیقه
جلسه ششم
20 دقیقه
جلسه هفتم
18 دقیقه
جلسه هشتم
25 دقیقه
جلسه نهم
26 دقیقه
جلسه دهم
18 دقیقه
جلسه یازدهم
25 دقیقه
جلسه دوازدهم
15 دقیقه
جلسه سیزدهم
27 دقیقه
جلسه چهاردهم
26 دقیقه
جلسه پانزدهم
31 دقیقه
جلسه شانزدهم
31 دقیقه
جلسه هفدهم
22 دقیقه
جلسه هجدهم
15 دقیقه
جلسه نوزدهم
14 دقیقه
جلسه بیستم
22 دقیقه
جلسه بیست و یکم
23 دقیقه
جلسه بیست و دوم
20 دقیقه
جلسه بیست و سوم
21 دقیقه

امتیاز

3.06 از 5 / 8 رای