با ما تماس بگیرید

02142843-09102028208


شب امتحانی ریاضی نهم

تعداد فصل‌ها
1 فصل
مدت دوره
5 ساعت
تعداد جلسات
15 جلسه
تعداد فراگیر
7 نفر
مدرس دوره
مسعود نژادمبشر
30,000 تومان
30,000 تومان

توضیحات دوره

 

آموزش شب امتحانی ریاضی نهم
آموزش شب امتحانی ریاضی نهم به شما کمک می‌کند بتوانید مشکلات درسی خود را در مدت کمی برطرف کنید. ریاضیات در همه مقاطع تحصیلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و دانش‌آموزان باید بتوانند از آن نمره خوبی کسب کنند. اما گاهی به دلایل مختلف خواندن و تسلط بر مفاهیم این درس در طول سال تحصیلی ممکن نیست. در چنین شرایطی آخرین شانس خواندن مباحث ریاضیات شب قبل از امتحان است. دانش‌آموزان سعی می‌کنند شب قبل از امتحان زمان بیشتری را به درس اختصاص دهند و آن جاست که متوجه می‌شوند که در حل کدام مسائل مشکل دارند. 
ویدئو آموزشی شب امتحانی ریاضی نهم به‌صورت خلاصه جواب همه مسائل را بررسی می‌کند. این فیلم‌ها به شکلی آماده شده‌اند که هر المان اضافه‌ای از آن حذف شده است. بنابراین هیچ عامل حواسپرتی در آن وجود ندارد. در مجموعه آموزشی شب امتحانی ریاضی نهم از المان‌های تصویری جذابی استفاده شده که باعث می‌شود هنگام درس خواندن، حس خوبی به شما منتقل شود. همچنین در فیلم آموزش شب امتحانی ریاضی از ترکیب رنگ‌هایی استفاده شده که روی تمرکز و میزان یادگیری شما تاثیر مثبت دارد.
ویدئو آموزش شب امتحانی ریاضی نهم
به لطف ایجاد فضایی مشابه کلاس درس در این ویدئوهای آموزشی ریاضی نهم، استفاده از تخته و سایر ابزارهای آموزشی ویدئوهای آموزش شب امتحانی ریاضی نهم کاملا با کیفیت هستند.
مدرس دوره آموزش شب امتحانی ریاضی نهم آقای مسعود نژادمبشر است. این دبیر حرفه‌ای و کاربلد تجربه زیادی در آموزش مفاهیم ریاضی داشته و به آخرین تغییرات کتب درسی مسلط است. استاد نژادمبشر به شما کمک می‌کند بتوانید مفاهیم ریاضی را در مدت کوتاهی به خوبی یاد بگیرید. همچنین او سعی می‌کند با لحنی ساده و صمیمانه مفاهیم مختلف ریاضی، فرمول‌ها و.. را به شما آموزش دهد. استفاده از شعر و ضرب‌المثل در درس، حل نمونه سوالات امتحانی مختلف، بررسی مثال‌های مهم کتاب و... باعث می‌شود مفاهیم ملکه ذهن دانش‌آموز شود. 
آقای نژادمبشر استاد این کار است و سعی می‌کند با اصطلاحات مختلف، روش‌های حل هرکدام از مسائل را برایتان بگوید. این مدرس سعی می‌کند انواع سوال‌ها را نوشته و با ساده‌ترین روش‌ها آن‌ها را حل کند.
شاید شما هم اینطور باشید که شب قبل از امتحان دنبال معلم می‌گردید که مشکلات درسی را برایتان برطرف کند، باید بگوییم که با خرید این محصول، برای آموزش روش‌های حل سوالات، هیچ نیازی به معلم نخواهید داشت و می‌توانید هرکدام از سوال‌ها را در خانه یاد بگیرید. با کمک این ویدئو می‌توانید در 5 ساعت روش‌های حل همه سوال‌های درس ریاضی نهم را یاد بگیرید و نمره‌ای عالی از این درس کسب کنید.
دوره آموزشی شب امتحانی ریاضی نهم به شما کمک می‌کند به هدفتان، یعنی کسب نمره عالی از این درس، برسید. ابتدا بخش‌های رایگان این مجموعه را مشاهده کرده و با خیال راحت آن را خریداری کنید.

جلسات دوره

جلسه اول
1 دقیقه
جلسه دوم
19 دقیقه
جلسه سوم
20 دقیقه
جلسه چهارم
21 دقیقه
جلسه پنجم
21 دقیقه
جلسه ششم
26 دقیقه
جلسه هفتم
23 دقیقه
جلسه هشتم
19 دقیقه
جلسه نهم
20 دقیقه
جلسه دهم
20 دقیقه
جلسه یازدهم
25 دقیقه
جلسه دوازدهم
19 دقیقه
جلسه سیزدهم
22 دقیقه
جلسه چهاردهم
26 دقیقه
جلسه پانزدهم
22 دقیقه

مدرس دوره


کارشناسی ریاضی محض
-کارشناسی ارشد مدیریت
-15 سال سابقه تدریس ریاضیات در مدارس برتر تهران
بخصوص دبیرستان های تیزهوشان علامه حلی
 

امتیاز

5.00 از 5 / 1 رای